PUTO automazgātavas Kā mazgāt? Uzņēmumiem Jaunumi Franšīze Par PUTO Kontakti
LV RU EN

Jaunumi

Kā norēķināties PUTO automazgātavās?

Visās pašapkalpošanās automazgātavās ir iespējams norēķināties ar skaidru naudu, PUTO karti vai aplikāciju Mobilly.

Bet vai zinājāt, ka tagad ir iespējami arī bezkontakta karšu norēķini , kas automašīnas mazgāšanu padara vēl pieejamāku?

Bezkontakta norēķini ir pavisam vienkārši, nepieciešams tikai izvēlēties maksājuma summu, ko vēlies veikt un pietuvināt karti vai viedierīci. Tiklīdz atskanēs signāls, uz ekrāna parādīsies apmaksātā summa un varēsi sākt putot savu automašīnu.

Bezkontakta norēķini pieejami mūsu automazgātuvēs Rīgā:

• Augusta Deglava ielā 67A;

• Automazgātavā Jaunmoku ielā 30, iepretim tirdzniecības centram “Spice”;

• Automazgātavā Krasta ielā 40;

• Automazgātavā Valdeķu ielā 41;

• Automazgātavā Matīsa ielā 100 un Dignājas ielā 9.

Citviet Latvijā:

• Automazgātavā Rīgas gatvē 3A, Ādažos;

• Automazgātavā Valkas ielā 2, Smiltenē;

• Automazgātavā Ganību ielā 157B, Liepājā;

• Automazgātavā Reiņos, Spilvā, blakus DUS Virši;

• Automazgātavā Tirgus ielā 5c, Raganā;

• Automazgātavā Jelgavas ceļā 3, Tīrainē.

Auto mazgāšana neveidojot rindas!

Gadās tādas dienas, kur visi, sajutuši vasaru, skatās uz savu auto un domā - arī tas ir pelnījis kārtīgu auto mazgāšanu, un dodies uz tuvāko Puto automazgātuvi, bet tur - WOW. Rindas. Visi stendi noslogoti un jāgaida.

Lasīt vairāk

Automazgāšana vasarā!

Vasaras sezonā visi vēlas doties ceļā ar automobili, kuru varētu filmēt Need for Speed filmās. Ja vismaz ne auto, tad tā tīrību – pilnīgi noteikti!

Zemāk aplūko Puto pašaklapošanās automazgātuves ieteikumus, ko darīt, un kādas programmas izmantot karstajā laikā.

Lasīt vairāk

Automazgātava Puto izmanto jaunākās tehnoloģijas auto mazgāšanai!

Puto pašapkalpošanās automazgātavas izmanto jaunāko no Udmaer aprīkojuma un tehnikas. Auto mazgātuves iekārtas ir izstrādātas un attīstītas balstoties uz jaunāko, kas radīts auto mazgāšanas jomā Eiropā.
Lasīt vairāk

Auto mazgāšanas cenas Puto automazgātuvēs!

Auto mazgāšanas pakalpojumu cenas sākot ar 1. novembri.
Lasīt vairāk

10 Puto automazgātuves ticējumi!

Ir pienācis tas gadalaiks, kad dienas gaismu redzam krietni mazāk. Nereti varam dzirdēt līdzcilvēku jokus, kā piemēram “Ak, šis dīvainais gadalaiks: no rīta – nakts, vakarā – nakts, bet pa dienu es strādāju”. Puto automazgātavas vēlas šajā laikā uzlabot ikviena klienta dienu, tāpēc šeit dažādi ticējumi, kuri noteikti piepildās, ja tiem patiešām notic.
Lasīt vairāk

Pašapkalpošanās automazgātava, tā ir priekšrocība!

Auto mazgāšana pie mājas, degvielas uzpildes stacijās vai izmantojot bezkontakta pašapkalpošanas automazgātavu? Visa pamatā noteikti ir autovadītāja garstāvoklis, iepriekšēja pieredze un laikapstākļi, tomēr kas padara Puto automazgātavas par labāko automazgāšanas alternatīvu?
Lasīt vairāk

PUTO pašapkalpošanās automazgātava, Brocēni!

Mēs nevarējām sagaidīt Ziemassvētkus, lai pavēstītu lieliskos jaunumus, tagad auto mazgāšanas pulkam pievienojas jauna bezkontakta automazgātava Brocēnos!
Lasīt vairāk

Bezkontakta auto mazgāšana ziemā Puto automazgātavās!

Kā Tev liekas, kurā gadalaikā auto mazgāšana jāveic biežāk – ziemā vai vasarā? Nav tādas vienas pareizās atbildes, bet, kā izrādās, auto mazgāšana ziemā ir ļoti svarīga! Ja vasarā mazgājam nost putekļus, dubļus, netīrumus, lai padarītu auto spožāku un skaistāku, tad ziemā lielo ļaunumu dara tieši ceļu kaisāmie pretslīdes materiāli jeb sāls.
Lasīt vairāk

Puto pašapkalpošanās automazgātuve, Babīte!

Jauna Puto pašapkalpošanās auto mazgātava Babītē!
Lasīt vairāk

Elektroauto mazgāšana izmantojot PUTO pašapkalpošanās automazgātavu!

Elektroautomobiļi ir arvien biežāka parādība uz ceļiem un arī tiem jābūt tīriem! Elektroauto mazgāšana pašapkalpošanās autmazgātavās? Pilnīgi droši, tomēr, kas ir jāņem vērā?
Lasīt vairāk

Raganā durvis vērusi jaunā Puto automazgātava!

Pavasaris nāk ar jaunām vēsmām - Raganā, ar jaunu Puto pašapkalpošanās automazgātavu!
Lasīt vairāk

Jauna Puto mazgātava Tīrainē!

Ilgi gaidījām, nu ir klāt! Esiet laipni lūgti mūsu jaunajā Puto automazgātavā!
Lasīt vairāk

Laiks nomazgāt auto pēc svētkiem!

Lieldienu ticējums vēsta, ka pēc Lieldienām sākas silts laiks, kā arī, ja auto pēc saulainajiem svētkiem ir netīrs, jādodas to sakopt un nomazgāt uz tuvāko PUTO pašapkalpošanās automazgātuvi Rīgā, Ādažos, Brocēnos, Kārsavā, Liepājā, Raganā, Smiltenē, Tīrainē, Ventspilī, Babītē, Dobelē, Kuldīgā, Limbažos, Bauskā, Jelgavā, Lielvārdē, Olainē, Salaspilī, Talsos vai Valkā.

Lai PUTO!

Lasīt vairāk

Ierūcināsim moto sezonu kopā!

Hei, hei! Vai esat jau pamodinājuši savus braucamrīkus no ziemas miega? Ja ne, tad aicinām tos sagatavot moto sezonai un nomazgāt kopā ar mums. Moto sezonas atklāšana jau šo sestdien, 30. aprīlī! Putosim kopā visās PUTO pašapkalpošanās mazgātavās visā Latvijā. Lai labi rūc un PUTO tīrs!
Lasīt vairāk

Esam atvērti!

Ilgi gaidītā PUTO pašapkalpošanās automazgātava Rīgā, Valdeķu ielā 41, nu ir vaļā! Iegriezies ciemos un noputo tīru arī savu auto. Tiekamies!
Lasīt vairāk

PILSĒTAS SVĒTKU VILINĀJUMS

Vai esat gatavi apciemot dažādas Latvijas pilsētas un iesākt vasaru ar pilsētas svētku apmeklējumu? Šajā nedēļas nogalē , 27.05 – 29.05 , norisināsies dažādas aktivitātes tādās pilsētās kā Jelgava, Sigulda un Salaspils. Iebrauc vasarā kopā ar lielāko pašapkalpošanas automazgātavu tīklu Latvijā un PUTO tīrs!
Lasīt vairāk

JAUNUMS!

Pieejams vējstiklu šķidruma aparāts Krasta ielas PUTO Automazgātavā jūsu ērtībām!
Lasīt vairāk

NEAIZMIRSTI ARĪ PAR KEMPERI

Vasara ir labākais laiks, lai iepazītu un apceļotu Latviju no jauna un vienkārši pabūtu pie dabas. Ja arī Tu dodies garos izbraucienos ar kemperi plašajos Latvijas mežos un ārēs, iegriezies kādā no PUTO pašapkalpošanas automazgātavām Ādažos, Talsos vai Ventspilī un atveldzē kemperi no garā ceļa. Lai labi ripo un PUTO tīrs!
Lasīt vairāk

Atklājam jaunu mazgātavu Jelgavā!

Dodies uz Viskaļu ielu 2A, lai noputotu tīru savu automobili, velosipēdu, motociklu, kemperi vai piekabi!
Lasīt vairāk

Jauna darba nedēļa – jauna iespēja apmeklēt PUTO.

Vai Tavs auto jau ir sagatavots jaunajai darba nedēļai? Nav? Mums ir risinājums. Iegriezies kādā no PUTO pašapkalpošanās auto mazgātavām Rīgā un nomazgā savu automašīnu ātri, perfekti vai rūpīgi, ja nepieciešams, iztīri arī salonu un uzpildi vējstiklu šķidrumu PUTO automazgātuvē Rīgā, Krasta ielā 40, iepretim veikalam DEPO.
Lasīt vairāk

Vai Tev jau ir sava PUTO klientu karte?

Jebkurā no mūsu pašapkalpošanās automazgātavām visā Latvijā maiņas aparātā vari iegādāties PUTO klientu karti, ar kuru norēķināties varēsi gan Valkā, gan Rīgā. Viena karte = tik daudz PUTO, kur nomazgāt automašīnu. Kad nauda uz kartes beigusies, neaizmirsti to papildināt, jo katru reizi to papildinot, saņem 10% bonusu no kartes papildināšanas summas. Lai karte vienmēr pa rokai un PUTO tīrs!
Lasīt vairāk

Kāpēc ir tik svarīgi automašīnu kārtīgi noskalot?

Izvēloties kādu no mazgāšanas programmām: ĀTRO, RŪPĪGO vai PERFEKTO, svarīgākais etaps vienmēr ir automašīnu kārtīgi noskalot.

Auto mazgāšana PUTO ir neiedomājama bez demineralizēta ūdens, kas bagātināts ar līdzekli, lai automašīnas virmu nodrošinātu spīdošu un sausu bez pilnienu vai notecējuma pēdam.

Lai kārtīgi auto noskalotu, izvēlies pistoli pie pultas, sāc skalošanu no jumta un noskalo visu auto virsmu.

Lai auto vienmēr spīdīgs un tiekamies PUTO!

Lasīt vairāk

Iebrauc svētkos kopā ar mums!

Vasara ir labākais laiks, lai apmeklētu dažādas pilsētas tepat Latvijā. Šonedēļ svētkus svin viena no skaistākajām Latvijas pilsētām – Kuldīga.

Festivāls “Kuldīgas vasaras vitrāžas” 2022 norisināsies visu nedēļu no 18. līdz 24. jūlijam. Festivāls šogad solās būt krāsains un pozitīvu emociju pilns, būs gan ielu performances un ārvalstu mākslinieku izrādes, gan koncerti, ballītes un daudzi citi pārsteigumi.

Svētku pasākumu programma pieejama mājaslapā : https://www.kuldiga.lv , https://kckuldiga.lv/

Lai skaists festivāls un neaizmirsīsim, ka esat laipni gaidīti arī PUTO automazgatavā Kuldīgā, Stūru ielā 3 , lai iebrauktu svētkos kopā ar mums!

Lasīt vairāk

Augusts - Rīgas apkaimju svētku mēnesis!

Augusts ir Rīgas apkaimju svētku mēnesis. Neatkarīgi no kuras Rīgas apkaimes braucam – Dreiliņiem, Skanstes, Juglas, Ziepniekkalna, Centra, Čiekurkalna, Imantas, Purvciema, Pļavniekiem, Āgenskalna, Mežaparka vai kādas citas, PUTO vienmēr pa ceļam.

Iespēja nomazgāt auto Rīgā ir iespējama jau 10 PUTO pašapkalpošanās automazgātavās:

• Dreiliņos, Robežu ielā 2;

• Skanstē, Mihaila Tāla ielā 2 vai Ganību dambī 21;

• Ziepniekkalnā, Dignājas ielā 9 vai Valdeķu ielā 41;

• Centrā, Matīsa ielā 100;

• Imantā, Kleistu ielā 18C;

• Purvciemā, Augusta Deglava ielā 67A;

• Pleskodālē, Jaunmoku ielā 30;

• Maskavas Forštatē, Krasta ielā 40;

Lai svētki katru dienu un PUTO tīrs!

Lasīt vairāk

Uzmanību, gatavību, PUTOJAM!

Vasara straujiem soļiem tuvojas noslēgumam, tapēc jāpaspēj izbaudīt siltās vasaras dienas un uzņemt kārtīgu devu vitamīna D. Laika prognoze ne tikai nedēļas nogalei, bet arī nākamajai nedēļai, solās būs karsta.

Atpūtīsimies pie jūras, brauksim uz laukiem pēc kārtējās tomātu un gurķus ražas vai tuvākajām Baltijas valstīm , apciemosim gan draugus, gan ģimenes locekļus un neaizmirsīsim, ka arī mūsu automašīnai ir karsti, tapēc sapucēsim un atveldzēsim arī to pēc saules pielietā ceļa.

Iegriezies kādā no mūsu 32 pašapkalpošanās auto mazgatavām visā Latvijā, neatkarīgi no tā vai dzīvo Rīgā, Talsos, Kuldīgā, Limbažos vai kādā citā brīnumainā pilsētā, PUTO vienmēr pa ceļam!

Lasīt vairāk

Nekas nespēj līdzināties pikapam.

Auto ziņas skaidro - īsteni darba zirgi vai ekskluzīvi hobiju automobiļi?
Lasīt vairāk

PUTO plāno kotēt akcijas biržā

Automazgātavu tīkls AS "Puto" plāno kotēt uzņēmumu akcijas biržā un noslēguši līgumus ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma piesaisti šim mērķim, pavēstīja CFLA pārstāvji. "Puto" saņems ES fondu finansējumu 97 500 eiro apmērā. Privātais finansējums ir 97 500 eiro, projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 195 000 eiro, kas ir arī kopējās projekta izmaksas, jo neattiecināmo izmaksu nav.

Projekta mērķis ir iekļaut "Puto" akcijas tirdzniecībai "Nasdaq" "First North" Alternatīvajā tirgū, izlaižot jaunas akcijas vismaz 500 000 eiro vērtībā. Projektam ir viena darbība jeb aktivitāte, kas ietver akciju kapitāla palielināšanu, emisijas organizēšanu un kotācijas uzsākšanu biržā. Projekta ilgums ir 16 mēneši, tas ir, no 2022.gada septembra līdz 2023.gada decembrim. AS "Puto" reģistrēta 2022.gada maijā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 488 284 eiro.

Publicētais akcionāru saraksts rāda, ka 46,78% "Puto" akcijas pieder komandītsabiedrībai "Expansion Capital Fund AIF", savukārt 41,75% - "CW investments" no Lietuvas. Minētajam lietuviešu uzņēmumam Latvijā pieder arī pirms teju 20 gadiem reģistrētais nekustamo īpašumu jomā strādājošais SIA "RV-Brīvība", kas atrodams arī "Puto" akcionāru sarakstā. "Puto" patiesais labuma guvējs ir Ūdo Oga, kurš jaunreģistrēto uzņēmumu kontrolē gan caur "RV-Brīvība", gan caur "CW investments".*

*https://www.delfi.lv/bizness/bankas_un_finanses/puto-un-proflv-plano-kotet-akcijas-birza.d?id=54693392

Lasīt vairāk

Beidzot PUTO arī Valmierā

Investējot vairāk nekā 500 tūkstošus eiro, lielākais pašapkalpošanās automazgātavu tīkls Latvijā, PUTO, septembrī atvērs jaunu automazgātavu Valmierā. Ejot līdzi laikam un domājot par atjaunojamās enerģijas izmantošanu, automazgātava Valmierā būs pirmā PUTO tīklā, kura aprīkota ar saules paneļiem. Valmierā – pilsētā, kura dzīvo zaļi, nu arī auto būs iespējams nomazgāt piekopjot zaļo domāšanu!

Jaunajā piecu boksu automazgātavā Valmierā būs iespējams nomazgāt visa veida vieglos transporta līdzekļus un, pateicoties vienam vaļējam boksam, nomazgāt varēsiet arī lielāku komerctransportu un kemperus.

Valmierā, tāpat kā ikvienā PUTO tīkla automazgātavā, auto nomazgāt būs iespējams gan ar aktīvajām putām, gan pulverveida mazgāšanas līdzekļiem, kā arī kombinējot abas mazgāšanas programmas kopā.

Par pakalpojumiem iespējams norēķināties ar PUTO klienta karti, skaidru naudu, bezkontakta maksājumu kartēm vai mobilo lietotni Mobilly.

PUTO klienta karti iespējams iegādāties automazgātavas maiņas aparātā un to papildinot saņemt 10 % bonusu no kartes papildināšanas summas, ko varēsi izmantot jebkurā PUTO automazgātavā visā Latvijā.

Valmieras un Valmieras novada uzņēmumiem PUTO piedāvā atvieglot sava autoparka uzturēšanu un saņemt PUTO klientu karti uzņēmumam. Katra uzņēmuma auto piesaistīta viena PUTO karte, viens kopējs rēķins reizi mēnesī un saprotami, pārskatāmi tēriņi.

PUTO lielākais pašapkalpošanās automazgātavu tīkls Latvijā piedāvā auto mazgāšanu ar modernāko tehnoloģiju palīdzību – ātri, vienkārši un ievērojot PUTO kvalitātes standartus. Visās automazgātavās iegūsiet vienlīdz labus rezultātus savam auto!

Laipni gaidīti un lai – PUTO TĪRS!*

https://www.valmieraszinas.lv/beidzot-puto-ari-valmiera/

Lasīt vairāk

Iebrauc kādā no 33 PUTO automazgātavām visā Latvijā

Mūsu automazgātavas Valmierā un Liepājā ir pirmās mūsu PUTO automazgātavu tīklā, kuras aprīkotas ar saules paneļiem. Vai dzīvot zaļāk un taupīgāk nav skaisti?

Pie mums nomazgāt auto var ne tikai ar efektīvām automazgāšanas programmām, bet arī piedomājot par to, kur un kāpēc to mazgājam.

Iebrauc kādā no 33 PUTO pašapkalpošanas automazgātavām un nomazgā savu auto Rīgā, Pierīgā, Vidzemē, Kurzemē, Zemgalē vai Latgalē.

Lai PUTO tīrs!

Lasīt vairāk

Vai Tu jau paspēji?

Kamēr saule vēl lutina, jāpaspēj izbraukt gan ar mocīti, gan kvadraciklu. Ne zemes ceļi, ne dubļi, ne lapas vairs nav sķērslis, jo pēc izbrauciena vienmēr pa ceļam būs kāda no 33 PUTO pašapkalpošanas automazgātavām visā Latvijā, kur par savu braucamo kārtīgi parūpēties, iekams liekam to atpakaļ garāžā.

Lasīt vairāk

Vai Tu jau nogaršoji LOFBERGS gardo kafiju?

Starp ikdienas darbiem braucot nomazgāt automašīnu kādā no 33 PUTO pašapkalpošanās automazgātavām visā Latvijā, neaizmirsti sasildīties tur, kur tas ir iespējams!

Piedāvājam sasildīties ar kādu gardu dzērienu no LOFBERGS.

Iebraucot automazgātavā, meklē mūsu krāšņo kafijas aparātu PUTO krāsās!

Lasīt vairāk

Lai Puto Tīrs katru dienu!

Būt lielākajam pašapkalpošanās automazgātavu tīklam Latvijā ir liels ieguvums. Jo lielākas iespējas iebraukt PUTO , jo vairāk tīru braucamo ielās. Auto mazgāšana katru dienu, neatkarīgi no laikapstākļiem.

Lasīt vairāk

Karstā pulvera sezona ir atklāta!

❄️Karstā pulvera sezona ir atklāta! Atgādinām, ka ziemas sezonā, kad termometra stabiņš rāda zem -5°C, šis būs efektīvākais mazgāšanas veids, lai tiktu vaļā no sāļiem!

🔥Šajā karstajā mazgāšanas programmā auto tiek mazgāts ar krāsu saudzējošu pulvera mikrogranulām, kas izstrādātas bezkontakta automazgāšanai.

☝️Kā lietot?

💦 Izmanto pistoli pie pults;

💦 Sāc mazgāšanu no auto apakšas;

💦 Vēlamo rezultātu iegūsi pistoli izmantojot pēc iespējas tuvāk auto virsmai;

💦 Ar strūklu noklāj visu auto virsmu.

Lai aukstā laikā nav jāskaita sīknauda, izmanto iespēju maksāt par mazgāšanu ar puto.lv klientu karti, bezkontakta norēķinu karti vai Mobilly .

Lasīt vairāk

Laikapstākļi un gadalaiki mainās, bet mazgāšana Puto ir vissezonas rūpes par tavu transportlīdzekli!

Laikā, kad sāls maisījums iekļūst ne tikai auto ritošajā daļā, virsbūves detaļās, dzinēja telpā un automobiļa salonā, neaizmirsīsim rūpēties par savu auto regulāri!

Lasīt vairāk

PUTO klientu karte uzņēmumam

🚗Iegūsti PUTO klientu karti uzņēmumam un izbaudi tās priekšrocības:

👉 Katram uzņēmuma auto piesaistīta viena PUTO karte;

👉 Viens kopējs rēķins vienu reizi mēnesī;

👉 Karte derīga visās Puto automazgātavās visā Latvijā!

📲 Sazinies ar mums mūsu mājaslapā aizpildot pieteikuma formu un kļūsti par PUTO uzņēmumu kartes īpašnieku jau šodien!

https://puto.lv/e-ligums

Lasīt vairāk

Neaizmirsti arī par komerctransporta regulāru mazgāšanu!

Izmanto iespēju savu komerctransportu mazgāt Puto pašapkalpošanās automazgātavās visā Latvijā.

🚛 Pirms dodies, www.puto.lv mājas lapā aplūko, vai izvēlētā automazgātava ir komerctransporta draudzīga, uzklikšķinot uz tās.

😶‍🌫️ Gaidīsim ciemos un PUTO tīrs!

Lasīt vairāk

Lieldienu konkurss!

🐰 Ticējums vēsta, ka Lieldienās jāpiedalās PUTO konkursā, lai visu vasaru Tu un Tavs draugs varētu putot tīrs, katrs saņemot dāvanu karti 50 EUR vērtībā!
Lasīt vairāk

Ātri un taupīgi - vai tas ir apvienojams?

Iesakām rūpēties par auto regulāri un izmantot sekojošo programmu secību.

💦 1 Priekšmazgāšana - tiek mīkstināti lielie netīrumi;

💦 2 Aktīvās putas - tiek mīkstināti visi netīrumi, un tie notek. Putas klāj no apakšas un beidz ar jumtu;

💦 5 Obligātā skalošana - virsbūve tiek noskalota ar demineralizētu ūdeni, kas bagātināts ar līdzekli, lai nodrošinātu sausu un spīdošu virsmu bez pilienu vai notecējumu pēdām.

Šādi auto mazgāšana būs ātra un efektīva!

Lai puto tīrs!

Lasīt vairāk

Laiks izmantot PUTO automazgātuves!

Tuvojoties vasarai, pamazām ielās parādās ne tikai motocikli, kemperi, vasaras automašīnas un velosipēdi, bet arī citi braucamrīki.

Siltās dienas ir īpaši piemērotas auto mazgāšanai pašapkalpošanās automazgātavās un salona tīrīšanai izmantojot putekļu sūcēju, kā arī pēc garā ceļa, vienalga vai atrastu automazgātuvi Rīgā, Kurzemē Vidzemē vai Zemgalē, pa ceļam būs kāda no 35 Puto pašapkalpošanās automazgātavām.

Par auto mazgāšanu iespējams norēķināties ar Puto klienta karti, bezkontakta maksājumu kartēm, aplikāciju Mobilly vai skaidru naudu.

Lai Puto tīrs!

Lasīt vairāk

PUTO automazgātavas priekšrocības un kemperu mazgāšana!

Katra ceļojuma sākums ir brīnišķīgs, piepildīts ar patīkamu satraukumu par gaidāmo un piedzīvojumiem. Tomēr, atgriežoties no ceļojuma, mums bieži vien ir jānodarbojas ar ne tik patīkamu uzdevumu - tīrīšanu. Ja Tev ir kemperis vai komerctransports, tad tu zini, cik grūti un laikietilpīgi var būt nomazgāt šāda lieluma transportlīdzekli. PUTO Automazgātavās kemperu un komerctransporta mazgāšana ir iespējama!
Lasīt vairāk

Automazgātuves lietošana un auto mazgāšana vasarā!

Baudot vēl pēdējās augusta nedēļas, kas nes līdzi gan lielgraudu krusu, gan sauli un patīkamu iespēju rūpēties par savu automobili. Lasi, lai uzzinātu, kā padarīt tīrīšanas procesu efektīvāku un baudāmu.
Lasīt vairāk

Saudzīgs bezkontakts

Bezkontakta mazgāšana ir moderna un efektīva automašīnu tīrīšanas metode, kas piedāvā pilnīgi jaunu pieeju transportlīdzekļu tīrībai. Tā atšķiras no tradicionālajām automašīnu mazgāšanas metodēm, kas ietver berzi un tiešu kontaktu ar transportlīdzekļa virsmu, piedāvājot pilnīgu bezkontaktu un nekaitīgu risinājumu.
Lasīt vairāk

Pats sava laika priekšnieks

Ar tehnoloģiju straujo attīstību mūsu ikdienas dzīvei nepārtraukti pievienojas jauni un uzlaboti risinājumi, kas padara mūsu dzīvi ērtāku un efektīvāku. Dārgākais, kas Tev pieder ir laiks, tādēļ PUTO automazgātavas ir atvērtas visu diennakti.
Lasīt vairāk

Veiksmīgas Uzņēmējdarbības ABC

Uzņēmējdarbība ir kā ceļojums, kurā jums ir jāievēro noteiktas ceļa zīmes un jārīkojas saskaņā ar plānu, lai sasniegtu galamērķi. Galvenās prioritātes ir kā šīs ceļa zīmes - tieši tās norāda, uz ko jākoncentrē uzmanībai, lai veiksmīgi pārvietotos cauri uzņēmējdarbības līkločiem. Vai īstenojot savu plānu, mēs ceļā varam palīdzēt?
Lasīt vairāk

Puto sadarbība ar “Tas Tik Tā”

Veiksme smaida tiem, kam auto kārtīgi sapucēts! Sadarbībā ar pašapkalpošanās automazgātavu tīklu PUTO, no 13.-17.novembrim uzreiz pēc plkst. 8.00 rīta šovā “Tik Tik Tik” izskanēs radošs konkurss “Tas Tik Tā”. Klausies, iedvesmojies un ik rītu radi spridzīgas asprātības. Pārsteidzošāko ideju autoriem tiks dienas balva – PUTO dāvanu karte 50 EUR vērtībā! PUTO – jaunākās tehnoloģijas tīrākam auto!

Lasīt vairāk

PUTO kopā ar basketbola klubu Rīgas Zeļļi

Kas kopīgs auto mazgāšanai un basketbolam?

Iespēja vērot iemīļoto spēli un tās starplaikā iegūt kādu no Puto dāvanu kartēm, jo 2024. gada sezonā esam vieni no basketbola kluba Rīgas Zeļļi atbalstītājiem !

Lasīt vairāk

Iespēja laimēt biļetes uz basketbola spēli un klienta karti automazgāšanai!

👏 Basketbola svētku #KONKURSS

✨Ja mēs paziņojam par balli, tad, protams, vēlamies arī uzaicināt kādu no Jums!

🤝 puto.lv un Rīgas Zeļļi kopā rīkojam konkursu, kur vari iegūt 2 ielūgumus uz BASKETBOLA BALLĪTE 10.februārī Arēnā Rīga, un braukt uz to ar mirdzošu auto, jo uzvarētājs iegūs arī 30 EUR dāvanu karti no puto.lv .

Lasīt vairāk

Tieši ziemā nepieciešams vairāk pievērst uzmanību sava auto mazgāšanai!

👉 Speciālisti norāda - pilnīgi pietiek, ja regulāri iebrauksi un veiksi ātro auto virsbūves mazgāšanu, tomēr rūpīga auto mazgāšana nepieciešama vizmaz 2x mēnesī. 💦

Lasīt vairāk

Radio SWH TOP 20 sadarbībā ar pašapkalpošanās automazgātavu tīklu PUTO

Ēterā – piektdienās 16:00 – 17:00

Atkārtojums – svētdien 19:00-20:00, pirmdien 06:00 – 07:00

Raidījumu vada – Artis Dvarionas

Lasīt vairāk

Laimē PUTO klienta karti sev un draugam!

Ar nepacietību gaidām maija garās brīvdienas, lai baudītu pavasara atnākšanu, tādēļ..

Rīkojam konkursu, lai arī auto varētu sagatavot jaunai sezonai un - Tev un Tavam atzīmētajam draugam katram dāvinātu PUTO klienta karti 50 EUR vērtībā.

Lasīt vairāk

Kas jāņem vērā auto mazgājot vasarā?

Brīnišķīgākais gadalaiks ir klāt! Dodies tuvos un tālos izbraucienos ar auto, tomēr atceries par to rūpēties regulāri, tādēļ PUTO automazgātavas iesaka, kam vasaras sezonā nepieciešams pievērst īpašu uzmanību.
Lasīt vairāk

Atvērta Puto pašapkalpošanās automazgātava Rūjienā!

Ar lielu prieku paziņojam, ka Puto pašapkalpošanās automāzgātuve Rūjienā ir gatava uzņemt klientus.

Lasīt vairāk

LĪGO #KONKURSS

🌿Jāņu jampadracis var sākties!

Ikgadu rīkojam Jāņu konkursu, lai Tev un Tavam atzīmētajam draugam katram dāvinātu PUTO klientu karti 50 EUR vērtībā.

Lasīt vairāk

Jauna Puto automazgātava Mārupe, Lielā iela 74!

Puto pašapkalpošanās automazgātavu tīkls ir kļuvis par vienu automazgātavu plašāks.

Lasīt vairāk

Un kā Tu gatavojies Tet Rally Latvia? 😊

Jau šīs nedēļas izskaņā ( 18.-21. jūlijā ), FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) 2024. gada sezonas pasaules ātrākās rallija ekipāžas aizvadīs vēsturiski pirmo WRC posmu Latvijā.

Ekipāžas ieradīsies Rīgā, Liepājā, Talsos un Talsu novadā, ātrumposmiem norisinoties arī Tukuma, Kuldīgas un Dienvidkurzemes novadā.

Lasīt vairāk

Kontakti

SIA "Puto franšīze"

E-pasts: kartes@puto.lv

Tālr: +371 25748748

Adrese: Birojs: Citadeles iela 1A, Rīga., LV-1010

www.puto.lv / Visas tiesības aizsargātas / 2024